Филтри -

Автоцистерни VAN HOOL

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни VAN HOOL: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна VAN HOOL Fuel 42000 liter, 2 liquid meters, 5 compartments, 0,46 Bar, 50c
7
16.900 € Без ДДВ
Зафатнина 42 м³
Година 1999-01-01 Километража Носивост 30840 кг
Холандија, Ede
автоцистерна VAN HOOL Fuel 42000 liter, 2 liquid meters, 5 compartments, 0,46 Bar, 50c
7
16.900 € Без ДДВ
Зафатнина 42 м³
Година 1998-11-09 Километража Носивост 30840 кг
Холандија, Ede
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна VAN HOOL 33.966L / 2-comp (26.467L+7.499L), L4BN, IMO-4, valid 5y insp.:1
24
12.985 € Без ДДВ
Година 2000-06-01 Километража Носивост 30600 кг
Холандија, Roosendaal
автоцистерна VAN HOOL ALU. Bulktrailer
11
6.950 € Без ДДВ
Година 1987-06-29 Километража Носивост 29720 кг
Холандија, Lamswaarde
автоцистерна VAN HOOL Sludge tanker
12
цена на барање
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража Носивост 32000 кг
Белгија, GENT
автоцистерна VAN HOOL Mixer systeem
10
5.500 € Без ДДВ
Година 1982-12-12 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Lamswaarde
автоцистерна VAN HOOL 3-Axle Tank / Food-Lebensmittel / 3 Comp / 34.170 L
12
12.450 € Без ДДВ
Година 1990-09-28 Километража Носивост 30710 кг
Холандија, Giessen
автоцистерна VAN HOOL Bitum 33500 Liter, Isolated bitum tank, 250c, Max 4 bar, Disc br
7
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 33.5 м³
Година 2004-09-03 Километража Носивост 31940 кг
Холандија, Ede
автоцистерна VAN HOOL Bitum 33500 Liter, Isolated bitum tank, 250c, Max 4 bar, Disc br
7
22.900 € Без ДДВ
Зафатнина 33.5 м³
Година 2007-01-18 Километража Носивост 31940 кг
Холандија, Ede
автоцистерна VAN HOOL Bitum 33500 Liter, Isolated bitum tank, 250c, Max 4 bar, Disc br
7
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 33.5 м³
Година 2004-09-03 Километража Носивост 31940 кг
Холандија, Ede
автоцистерна VAN HOOL 30.000L RVS
15
5.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 1989-01 Километража Носивост
Холандија, Lamswaarde
автоцистерна VAN HOOL 20m3 - 5 Comp
18
2.500 € Без ДДВ
Зафатнина 20 м³
Година 1997-06-02 Километража Носивост 21000 кг
Холандија, Lamswaarde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се