Филтри -

Автоцистерни TUERK

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни TUERK: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автоцистерна TUERK ALUMINIUM TANK WİTH ADR
8
ВИДЕО
40.000 €
Година 2020 Километража Носивост 29000 кг
Турција, Kartal / İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се