Филтри -

Автоцистерни TRAILOR

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни TRAILOR: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна TRAILOR GENERAL TRAILOR
3
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража Носивост
Романија, Timișoara
нови автоцистерна TRAILOR BITUMEN GEISOLEERD
12
29.500 € Без ДДВ
Зафатнина 28 м³
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Белгија, Meer
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна TRAILOR
3
22.000 € Без ДДВ
Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража Носивост 17000 кг
Романија, Timișoara
автоцистерна TRAILOR Tank
13
9.900 € Без ДДВ
Година 1998-12-07 Километража Носивост 33050 кг
Белгија, Hooglede
автоцистерна TRAILOR Tank
10
11.850 € Без ДДВ
Зафатнина 39.783 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража Носивост
Белгија, Wingene
автоцистерна TRAILOR 30
3
10.000 US$ EUR ≈ 8.435 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2000 Километража 200 км Носивост 30000 кг
Украина, Узловое
автоцистерна TRAILOR
24
21.500 €
Зафатнина 37829 л
Година 1998 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна TRAILOR
26
32.500 €
Зафатнина 39140 л
Година 2006 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна TRAILOR Oplegger 39000 L
11
14.300 € Без ДДВ
Зафатнина 39 м³
Година 1993-11-22 Километража Носивост 31750 кг
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се