Филтри -

Автоцистерни SPITZER од Белгија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни SPITZER од Белгија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна SPITZER Tank
14
5.750 € Без ДДВ
Година 1992-10-14 Километража Носивост 30980 кг
Белгија, Hooglede
автоцистерна SPITZER Tank
17
5.750 € Без ДДВ
Година 1994-05-15 Километража Носивост 31100 кг
Белгија, Hooglede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна SPITZER Oplegger
9
5.800 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-10-03 Километража Носивост 26670 кг
Белгија, Bree
автоцистерна SPITZER Tank
17
5.750 € Без ДДВ
Година 1994-01-31 Километража Носивост 31190 кг
Белгија, Hooglede
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се