Филтри -

Автоцистерни SPITZER

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни SPITZER: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна SPITZER SK 2460
2
13.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02 Километража 500000 км Носивост 19700 кг
Хрватска, Zagreb
автоцистерна SPITZER Tank Standard
15
8.900 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1995-09 Километража Носивост 26920 кг
Естонија, Jüri, Rae vald
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна SPITZER Tank
14
5.750 € Без ДДВ
Година 1992-10-14 Километража Носивост 30980 кг
Белгија, Hooglede
автоцистерна SPITZER SK 2460
2
13.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02 Километража 500000 км Носивост 19700 кг
Хрватска, Zagreb, Lucko
автоцистерна SPITZER Tank
17
5.750 € Без ДДВ
Година 1994-05-15 Километража Носивост 31100 кг
Белгија, Hooglede
автоцистерна SPITZER 3 Achs SAttelauflieger
10
12.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³
Година 1994 Километража Носивост
Германија, Klein Berßen
автоцистерна SPITZER Oplegger
9
5.800 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-10-03 Километража Носивост 26670 кг
Белгија, Bree
автоцистерна SPITZER 52m3
18
36.280 € PLN 165.000 PLN
Зафатнина 52 м³
Година 2006 Километража 1 м/ч Носивост
Полска, Margonin
автоцистерна SPITZER Tank
17
5.750 € Без ДДВ
Година 1994-01-31 Километража Носивост 31190 кг
Белгија, Hooglede
автоцистерна SPITZER Eurovrac
18
19.580 € PLN 89.000 PLN
Година 2011 Километража Носивост
Полска, Janów Lubelski
автоцистерна SPITZER Eurovrac SF2439/2 PI - SF 39/2PI / SILO
21
10.990 € Без ДДВ
Година 1999-06-03 Километража Носивост
Германија, Grevenbroich
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се