Филтри -

Автоцистерни SINAN TANKER-TREYLER

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни SINAN TANKER-TREYLER: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автоцистерна SINAN TANKER-TREYLER (5 секций) / HALF CHASIS WITH
4
31.270 € UAH 1.034.000 UAH
Зафатнина 38000 л Суспензија хидраулично
Година Километража Носивост
Украина, Вишневе
нови автоцистерна SINAN TANKER-TREYLER BOGLE SUSPENSION
1
17.530 € UAH 579.400 UAH
Година Километража Носивост
Украина, Вишневе
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови автоцистерна SINAN TANKER-TREYLER двойная ось - DOUBLE AXLE
3
17.530 € UAH 579.400 UAH
Година 2018 Километража Носивост
Украина, Вишневе
нови автоцистерна SINAN TANKER-TREYLER Автоцистерна из нержавеющей стали STAINLESS STEEL TANKER
1
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, Вишневе
нови автоцистерна SINAN TANKER-TREYLER
4
49.750 € UAH 1.644.000 UAH
Година Километража Носивост
Украина, Вишневе
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се