Филтри -

Автоцистерни SCHWARZMÜLLER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни SCHWARZMÜLLER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна SCHWARZMÜLLER TS 3E
13
48.900 €
Зафатнина 45000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-01 Километража Носивост 30190 кг
Германија, Deggendorf
автоцистерна SCHWARZMÜLLER
15
59.900 €
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-02 Километража Носивост 30050 кг
Германија, Deggendorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се