Филтри -

Автоцистерни SCANIA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни SCANIA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна SCANIA R450 + 36m3,onderlosser,Borgerpomp
15
цена на барање
Година 2014-03-26 Километража Носивост 33500 кг
Холандија, Hoogeveen
автоцистерна SCANIA R 420 + Fueltrailer 40000 Liter Petrol Diesel ADR
8
29.999 € Без ДДВ
Година 2007-05-03 Километража 699000 км Носивост 28500 кг
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се