Филтри -

Автоцистерни Robine од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни Robine од Холандија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна Robine LPG GPL propane butane gas gaz 50.527 L
11
19.750 € Без ДДВ
Зафатнина 50527 м³
Година 1998-08-20 Километража Носивост
Холандија, Alkmaar
автоцистерна Robine Gas 51056 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL Gaz 25 Bar
7
24.900 € Без ДДВ
Зафатнина 51056 м³
Година 2000-04-26 Километража Носивост 21890 кг
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна Robine Gas 49043 Liter gas / Gaz tank , Propane LPG / GPL gastank 25 Ba
7
19.750 € Без ДДВ
Зафатнина 49043 м³
Година 1997-11-13 Километража Носивост 20600 кг
Холандија, Ede
автоцистерна Robine SR3400RA GAS/LPG
12
20.750 € Без ДДВ
Зафатнина 0.05 м³
Година 1997-10-29 Километража Носивост 25430 кг
Холандија, Heiloo
автоцистерна Robine Gas 50983 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL Gaz 25 Bar
7
22.750 € Без ДДВ
Зафатнина 50983 м³
Година 1993-11-12 Километража Носивост 21100 кг
Холандија, Ede
автоцистерна Robine SR3401RA
11
21.750 € Без ДДВ
Зафатнина 49 м³
Година 1998-01-01 Километража Носивост 21170 кг
Холандија, Heiloo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се