Филтри -

Автоцистерни ROYEN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни ROYEN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна ROYEN Ipsam Drogestoffenzuiger / dry solids suction unit
19
19.900 € Без ДДВ
Година 2002-07-31 Километража Носивост 18420 кг
Холандија, Wijchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се