Филтри -

Автоцистерни ROHR

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни ROHR: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна ROHR Oplegger 36000L lames
11
14.200 € Без ДДВ
Година 1985-05-20 Километража Носивост 27990 кг
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се