Филтри -

Автоцистерни RENAULT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни RENAULT: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна RENAULT Premium 250 manual pump 14000 l lames
13
10.400 € Без ДДВ
Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001-05-11 Километража 374221 км Носивост 11020 кг
Белгија, Bree
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се