Филтри -

Автоцистерни PIACENZA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни PIACENZA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна PIACENZA R22G2E CISTERNA TRASPORTO GRANULATI
7
7.700 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1987-05 Километража Носивост 16150 кг
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се