Филтри -

Автоцистерни OZGUL

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни OZGUL: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автоцистерна OZGUL LURRYTANK
7
28.000 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Естонија, Purku
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се