Филтри -

Автоцистерни Müller

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни Müller: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна Müller met zelf dragende zuig/druk tank 25.000 liter
21
37.500 € Без ДДВ
Зафатнина 26.5 м³
Година 2007-07-05 Километража Носивост 24420 кг
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се