Филтри -

Автоцистерни MERCERON

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни MERCERON: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна MERCERON Fuel 39207 Liter, 7 compartments, 0,45 bar, Disc brakes
7
15.800 € Без ДДВ
Зафатнина 39207 м³
Година 1999-06-25 Километража Носивост 32510 кг
Холандија, Ede
автоцистерна MERCERON Fuel 37727 Liter, 3 compartments, 0,32 bar, Disc brakes
7
15.800 € Без ДДВ
Зафатнина 37727 м³
Година 2000-01-31 Километража Носивост 28350 кг
Холандија, Ede
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна MERCERON Fuel Alu tank, Alu chassis, 37000 Ltr, 0,45 Bar, disc brakes
7
16.750 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2002-11-28 Километража Носивост 28100 кг
Холандија, Ede
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се