Филтри -

Автоцистерни MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни MERCEDES-BENZ: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автоцистерна MERCEDES-BENZ Actros 2031
7
цена на барање
Година Километража Носивост
Холандија, SCHIEDAM
автоцистерна MERCEDES-BENZ 1422
15
7.990 € Без ДДВ
Година 1993-06 Километража 594000 км Носивост
Германија, Oberschleissheim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна MERCEDES-BENZ Actros MP3 1846L
15
38.900 € Без ДДВ
Година 2011-01 Километража 604000 км Носивост
Германија, Oberschleissheim
автоцистерна MERCEDES-BENZ Actros 2536 3 pedal 20000 liter
13
20.900 € Без ДДВ
Зафатнина 20 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-05-14 Километража 460003 км Носивост
Белгија, Bree
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се