Филтри -

Автоцистерни MAISONNEUVE

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни MAISONNEUVE: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна MAISONNEUVE Food 29907 liter isolated Food tank, 4 Compartments, Steel suspe
7
8.900 € Без ДДВ
Зафатнина 29907 м³
Година 1985-11-06 Километража Носивост 26840 кг
Холандија, Ede
оштетен автоцистерна MAISONNEUVE O40ACWGV0010828
7
цена на барање
Зафатнина 29.5 м³
Година 03/2013 Километража Носивост
Франција, Arc sur Tille
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна MAISONNEUVE Food Isolated, 5 Compartments, Food, nourriture, Lebensmittel, L
7
7.900 € Без ДДВ
Зафатнина 33996 м³
Година 1994-04-14 Километража Носивост 30605 кг
Холандија, Ede
автоцистерна MAISONNEUVE Food Steel suspension, Iso tank 4 compartments, 29903Ltr
7
7.900 € Без ДДВ
Зафатнина 29901 м³
Година 1985-11-16 Километража Носивост 26840 кг
Холандија, Ede
автоцистерна MAISONNEUVE Chemie 32376 Liter Isolated tank, max 4 bar, 80c
7
11.750 € Без ДДВ
Зафатнина 32376 м³
Година 1995-06-26 Километража Носивост 30280 кг
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се