Филтри -

Автоцистерни MAGYAR од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни MAGYAR од Украина: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна MAGYAR SMFF BPW
18
23.500 € Без ДДВ
Зафатнина 25000 л
Година 1990 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна MAGYAR SMB
33
26.500 €
Зафатнина 38480 л
Година 1997 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна MAGYAR SAF
28
24.500 €
Зафатнина 26000 л
Година 2000 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна MAGYAR Моносекційна цистерна, рейсовий стан.
1
10.000 US$ EUR ≈ 8.546 €
Година 1988 Километража Носивост
Украина, Тернопіль
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се