Филтри -

Автоцистерни MAGYAR од Холандија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни MAGYAR од Холандија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автоцистерна MAGYAR SR A2 34.000L - RVS VOGELSANG POMP
17
108.800 € Без ДДВ
Година Километража Носивост 34120 кг
Холандија, WEERT
автоцистерна MAGYAR SRP 3 MEB
6
24.750 € Без ДДВ
Година 2001-06-18 Километража Носивост 26100 кг
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна MAGYAR Food Steel suspension, Isolated Food tank, 34500 Liter, 5 Compar
7
10.750 € Без ДДВ
Зафатнина 34.5 м³
Година 1990-01-15 Километража Носивост 26600 кг
Холандија, Ede
автоцистерна MAGYAR Food 29556 Liter, Isolated, 5 Compartments, Food, Steel suspensi
7
11.750 € Без ДДВ
Зафатнина 29556 м³
Година 1992-07-01 Километража Носивост 30663 кг
Холандија, Ede
автоцистерна MAGYAR SR-3MEB 30.000 Lt
20
14.950 € Без ДДВ
Година 1995-03-29 Километража Носивост 39000 кг
Холандија, Groesbeek
автоцистерна MAGYAR 3RP3MEB
6
18.750 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-01-09 Километража Носивост 26440 кг
Холандија, 'S-Hertogenbosch
автоцистерна MAGYAR Fuel 37080 Liter, 3 Compartments, 0,44 bar, 50c, Disc brakes
7
19.800 € Без ДДВ
Зафатнина 37.08 м³
Година 2006-11-27 Километража Носивост 32720 кг
Холандија, Ede
автоцистерна MAGYAR Chemie Chemie tank, disc brakes, 50c
7
11.750 € Без ДДВ
Зафатнина 27.5 м³
Година 2007-01-01 Километража Носивост 33000 кг
Холандија, Ede
автоцистерна MAGYAR Chemie 27500 Liter, Isolated tank, 50c, 4 bar
7
11.750 € Без ДДВ
Зафатнина 27.5 м³
Година 2007-01-01 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Ede
автоцистерна MAGYAR Fuel 37000 Liter, 10 Compartments, 0,6 bar
7
12.750 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 1992-06-10 Километража Носивост 30670 кг
Холандија, Ede
автоцистерна MAGYAR Chemie 30000 Liter, Isolated tank, 4 Bar, Steel suspension
7
6.250 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 1987-06-18 Километража Носивост 26200 кг
Холандија, Ede
автоцистерна MAGYAR Chemie 26000 Liter, 10 Compartments, isolated tank, Disc brakes
6
11.750 € Без ДДВ
Зафатнина 26 м³
Година 2001-02-27 Километража Носивост 28800 кг
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се