Филтри -

Автоцистерни MAGYAR

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни MAGYAR: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна MAGYAR Chemie 26000 Liter, 10 Compartments, isolated tank, Disc brakes
6
11.750 € Без ДДВ
Зафатнина 26 м³
Година 2001-02-27 Километража Носивост 28800 кг
Холандија, Ede
нови автоцистерна MAGYAR SR A2 34.000L - RVS VOGELSANG POMP
17
108.800 € Без ДДВ
Година Километража Носивост 34120 кг
Холандија, WEERT
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна MAGYAR SRP 3 MEB
6
24.750 € Без ДДВ
Година 2001-06-18 Километража Носивост 26100 кг
Холандија, 'S-Hertogenbosch
автоцистерна MAGYAR SMFF BPW
18
23.500 € Без ДДВ
Зафатнина 25000 л
Година 1990 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна MAGYAR SMB
33
26.500 €
Зафатнина 38480 л
Година 1997 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна MAGYAR SAF
28
24.500 €
Зафатнина 26000 л
Година 2000 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна MAGYAR Food Steel suspension, Isolated Food tank, 34500 Liter, 5 Compar
7
10.750 € Без ДДВ
Зафатнина 34.5 м³
Година 1990-01-15 Километража Носивост 26600 кг
Холандија, Ede
автоцистерна MAGYAR Food 29556 Liter, Isolated, 5 Compartments, Food, Steel suspensi
7
11.750 € Без ДДВ
Зафатнина 29556 м³
Година 1992-07-01 Километража Носивост 30663 кг
Холандија, Ede
оштетен автоцистерна MAGYAR Non spécifié
7
цена на барање
Година 11/2012 Километража Носивост
Франција, Arc sur Tille
автоцистерна MAGYAR SR-3MEB 30.000 Lt
20
14.950 € Без ДДВ
Година 1995-03-29 Километража Носивост 39000 кг
Холандија, Groesbeek
оштетен автоцистерна MAGYAR S38BD3
4
цена на барање
Година 04/2012 Километража Носивост
Франција, Arc sur Tille
автоцистерна MAGYAR
10
16.850 € Без ДДВ
Зафатнина 38.48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража Носивост
Белгија, Wingene
автоцистерна MAGYAR 3RP3MEB
6
18.750 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-01-09 Километража Носивост 26440 кг
Холандија, 'S-Hertogenbosch
автоцистерна MAGYAR Fuel 37080 Liter, 3 Compartments, 0,44 bar, 50c, Disc brakes
7
19.800 € Без ДДВ
Зафатнина 37.08 м³
Година 2006-11-27 Километража Носивост 32720 кг
Холандија, Ede
автоцистерна MAGYAR Chemie Chemie tank, 27500 Liter, Disc brakes, 4 Bar, 50c
7
11.750 € Без ДДВ
Зафатнина 27.5 м³
Година 2007-01-01 Километража Носивост 33000 кг
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се