Филтри -

Автоцистерни MAFA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни MAFA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна MAFA Edelstahltankanhänger - (Nr. 4729)
8
цена на барање
Зафатнина 19.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11 Километража Носивост
Германија, Langgöns
автоцистерна MAFA L24/73E
9
22.618 € Со вклучен ДДВ
Година 2006-08-14 Километража Носивост 18060 кг
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се