Филтри -

Автоцистерни LAG од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни LAG од Холандија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна LAG O 3 39 KA - 60.000 LITER
16
7.950 € Без ДДВ
Година 1999-01-25 Километража Носивост 31780 кг
Холандија, Meerkerk
автоцистерна LAG ALUMINIUM Tanktrailer
11
6.500 € Без ДДВ
Година 1992-02-19 Километража Носивост 31300 кг
Холандија, Lamswaarde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна LAG ALU. Tank - BPW - DRUM
10
6.500 € Без ДДВ
Година 1992-11-16 Километража Носивост 31700 кг
Холандија, Lamswaarde
автоцистерна LAG ABS, - 3 Comp, 13.000 / 3.000 / 7.000, Pomp / Telwerk
13
4.250 € Без ДДВ
Година 1987-04-02 Километража Носивост 18470 кг
Холандија, Vriezenveen
автоцистерна LAG *DRUCKTANK*1-KAMMER*32.000 LITER
18
54.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-05 Километража Носивост 33600 кг
Холандија, ROGGEL
автоцистерна LAG *DRUCKTANK* 1 KAMMER*-32000 liter
17
59.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-02 Километража Носивост 33600 кг
Холандија, ROGGEL
автоцистерна LAG 21000 LTR 1 KAMMER LEBENSMITTEL TANK UNFALL
19
4.950 € Без ДДВ
Година 1989-11-30 Километража Носивост 26640 кг
Холандија, Venlo
автоцистерна LAG SteelTank - Mesttank
12
3.950 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994-12-19 Километража Носивост 31200 кг
Холандија, Lamswaarde
автоцистерна LAG HOBUR HTS0000 Tanktrailer 60.000L GAS LPG Trailer ID 3.122
13
цена на барање
Година Километража Носивост
Холандија, Lelystad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се