Филтри -

Автоцистерни LAG

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни LAG: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна LAG trailer 3 axle 50 500 liters
13
23.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-07-30 Километража Носивост
Холандија, Breda
автоцистерна LAG O 3 39 KA - 60.000 LITER
16
7.950 € Без ДДВ
Година 1999-01-25 Километража Носивост 31780 кг
Холандија, Meerkerk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна LAG ALUMINIUM Tanktrailer
11
6.500 € Без ДДВ
Година 1992-02-19 Километража Носивост 31300 кг
Холандија, Lamswaarde
автоцистерна LAG ALU. Tank - BPW - DRUM
10
6.500 € Без ДДВ
Година 1992-11-16 Километража Носивост 31700 кг
Холандија, Lamswaarde
автоцистерна LAG
14
цена на барање
Година Километража Носивост
Белгија, Lummen
автоцистерна LAG Tank
22
17.500 € Без ДДВ
Година 1995-04-03 Километража Носивост 32340 кг
Белгија, Hooglede
автоцистерна LAG Cysterna ze stali nierdzewnej, Stainless steel tanker trailer
1
6.100 € PLN 27.950 PLN
Година 2000 Километража Носивост
Полска, Srokowo
автоцистерна LAG *DRUCKTANK*1-KAMMER*32.000 LITER
18
54.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-05 Километража Носивост 33600 кг
Холандија, ROGGEL
автоцистерна LAG *DRUCKTANK* 1 KAMMER*-32000 liter
17
59.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-02 Километража Носивост 33600 кг
Холандија, ROGGEL
автоцистерна LAG 21000 LTR 1 KAMMER LEBENSMITTEL TANK UNFALL
19
4.950 € Без ДДВ
Година 1989-11-30 Километража Носивост 26640 кг
Холандија, Venlo
автоцистерна LAG SteelTank - Mesttank
12
3.950 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994-12-19 Километража Носивост 31200 кг
Холандија, Lamswaarde
автоцистерна LAG TANK 22000 Liter Vacuum ADR
8
9.999 € Без ДДВ
Зафатнина 21 м³
Година 1990-01-01 Километража Носивост
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се