Филтри -

Автоцистерни KROMHOUT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни KROMHOUT: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна KROMHOUT 3-Axle Tank / Food-Lebensmittel / 3 Comp. / 33.660 L
8
13.450 € Без ДДВ
Година 1995-07-19 Километража Носивост 30950 кг
Холандија, Giessen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се