Филтри -

Автоцистерни INOFAMA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни INOFAMA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автоцистерна INOFAMA Wassertankanhänger 600 l
3
835,10 € PLN 3.800 PLN
Зафатнина 600 л
Година Километража Носивост
Полска, Choroszcz
нови автоцистерна INOFAMA Wassertank 5000 l
5
1.758 € PLN 8.000 PLN
Зафатнина 5 м³
Година 2020 Километража Носивост
Полска, Choroszcz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се