Филтри -

Автоцистерни HLW

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни HLW: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна HLW DTA 27
7
20.105 € Со вклучен ДДВ
Година 2005 Километража Носивост
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
автоцистерна HLW STA36 32.000 LTR. - 1 COMP
7
28.400 € Без ДДВ
Година 2007-09-17 Километража Носивост 29500 кг
Холандија, WEERT
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна HLW Edelstahltankauflieger - 28.000 Liter (Nr. 4670)
8
цена на барање
Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08 Километража Носивост
Германија, Langgöns
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се