Филтри -

Автоцистерни HENDRICKS

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни HENDRICKS: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна HENDRICKS TSA 38 - BITUUM 33.000 LITER
17
8.950 € Без ДДВ
Година 1986-09-19 Километража Носивост 31460 кг
Холандија, Meerkerk
автоцистерна HENDRICKS 47.000 LTR pump/counters
19
23.900 € Без ДДВ
Година 2007-11-01 Километража Носивост 36220 кг
Холандија, Vuren
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се