Филтри -

Автоцистерни GUHUR

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни GUHUR: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна GUHUR Chemie 25488 liter, 5 compartments, Max 4 bar, 50c
7
8.900 € Без ДДВ
Зафатнина 25488 м³
Година 2001-07-23 Километража Носивост 30180 кг
Холандија, Ede
автоцистерна GUHUR Gas 47580 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL Gaz 25 Bar
7
19.750 € Без ДДВ
Зафатнина 47.58 м³
Година 1996-01-12 Километража Носивост 22320 кг
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се