Филтри -

Автоцистерни GOFA

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни GOFA: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна GOFA SSA 60 - 60.000 LITER
13
10.750 € Без ДДВ
Година 2002-01-23 Километража Носивост 33080 кг
Холандија, Meerkerk
автоцистерна GOFA LPG GPL propane butane gas gaz 50.000 L
26
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 49.46 м³
Година 1992-07-01 Километража Носивост
Холандија, Alkmaar
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна GOFA 3 AXLE ADR 50 m3 GAS TRAILER
9
18.475 € Без ДДВ
Година 1991-12-02 Километража Носивост
Холандија, Schiedam
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се