Филтри -

Автоцистерни FELDBINDER

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни FELDBINDER: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна FELDBINDER FFB
32
16.950 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража 120 км Носивост
Украина, Винница
автоцистерна FELDBINDER KIP 60.3
16
9.990 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража 2 км Носивост
Украина, Винница
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна FELDBINDER Chemie 24000 liter isolated tank -20 / + 80c max 3 bar
7
14.750 € Без ДДВ
Зафатнина 24 м³
Година 2004-02-09 Километража Носивост 34420 кг
Холандија, Ede
автоцистерна FELDBINDER Spitzer
6
13.750 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1998 Километража Носивост
Холандија, 'S-Hertogenbosch
автоцистерна FELDBINDER EUT 57.3 / 57 m3 / 4 Kammern / Futtermittel
25
ВИДЕО
8.250 € Без ДДВ
Година 1991-04-11 Километража Носивост 28100 кг
Германија, Salzgitter
автоцистерна FELDBINDER Food 25100 Liter, Isolated, Food, nourriture, Lebensmittel, Leve
7
14.750 € Без ДДВ
Зафатнина 25.1 м³
Година 2006-02-21 Километража Носивост 34400 кг
Холандија, Ede
автоцистерна FELDBINDER WEIGHTLIFTER/  ALUMINIUM BULK TIPPING TANKER
13
7.398 € GBP 6.750 GBP
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-01 Километража Носивост
Обединето Кралство, Sawley
автоцистерна FELDBINDER
10
7.446 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 57 м³
Година 2003-02-24 Километража Носивост
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
автоцистерна FELDBINDER KIP 334C 60.3
9
35.840 € PLN 163.000 PLN
Година 2012 Километража 1 м/ч Носивост
Полска, Barcin
автоцистерна FELDBINDER R450 + 36m3,onderlosser,Borgerpomp
15
цена на барање
Година 2014-03-26 Километража Носивост 33500 кг
Холандија, Hoogeveen
автоцистерна FELDBINDER EUT40
10
цена на барање
Година 2002-12-19 Километража Носивост 31680 кг
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
автоцистерна FELDBINDER Welgro 90WSL33-24
15
11.500 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража Носивост 25640 кг
Германија, Bakum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се