Филтри -

Автоцистерни ETA

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни ETA: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна ETA tank in roestvrij staal 29000 L - 6 compartimenten
5
13.750 € Без ДДВ
Година 1990-01-15 Километража Носивост
Белгија, HARCHIES
автоцистерна ETA Citerne en inox 3 essieux
7
13.750 € Без ДДВ
Година 1986-12-05 Километража Носивост 24140 кг
Белгија, HARCHIES
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна ETA Non spécifié
16
цена на барање
Зафатнина 24000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2011 Километража Носивост 27220 кг
Франција, Bourron Marlotte
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се