Филтри -

Автоцистерни ESTERER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни ESTERER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна ESTERER Oben- und Untenbefüllung
14
12.900 € Без ДДВ
Зафатнина 40350 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1990-07 Километража Носивост 27350 кг
Германија, Sittensen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се