Филтри -

Автоцистерни DIJKSTRA

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни DIJKSTRA: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна DIJKSTRA DRVO 12 27 3-Assen SAF - 32.000L - Vacum / Druk Tank
25
14.950 € Без ДДВ
Година 1995-07-21 Километража Носивост 31580 кг
Холандија, Dinteloord
автоцистерна DIJKSTRA DRVO 12 27 - 32.000L - TIERFUTTERTANK
7
17.800 € Без ДДВ
Година 1997-05-20 Километража Носивост 32020 кг
Холандија, WEERT
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна DIJKSTRA DRVO 12 27 - 32.000L - TIERFUTTERTANK
9
17.400 € Без ДДВ
Година 1995-01-13 Километража Носивост 31650 кг
Холандија, WEERT
автоцистерна DIJKSTRA 3-Axle Tank / 3 Compartiments (12-10-12) / SAF / NL
14
12.450 € Без ДДВ
Година 1994-12-27 Километража Носивост 35000 кг
Холандија, Giessen
автоцистерна DIJKSTRA TANKBOUW Stainless Steel
10
цена на барање
Зафатнина 36 м³
Година 1998 Километража Носивост
Обединето Кралство, Newry
автоцистерна DIJKSTRA DRVOC 18-28/12-27 - 32.000L VOEDER TANK
7
13.400 € Без ДДВ
Година 1987-10-06 Километража Носивост 30740 кг
Холандија, WEERT
автоцистерна DIJKSTRA DRVOC 18-28/12-27AT - VOEDER TANK
6
16.800 € Без ДДВ
Година 1993-06-18 Километража Носивост 30960 кг
Холандија, WEERT
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се