Филтри -

Автоцистерни DELTA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни DELTA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна DELTA 14 куб.
8
7.750 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Носивост
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се