Филтри -

Автоцистерни D-TEC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни D-TEC: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автоцистерна D-TEC SV-20-R300, Gülle, Vakuum, Drehkolbenpumpe
15
78.900 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Носивост 37998 кг
Германија, Sittensen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се