Филтри -

Автоцистерни Citergaz

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни Citergaz: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна Citergaz 29850 liter LPG / GPL Gas / Gaz storage tank, Propane, Gastank
18
10.750 € Без ДДВ
Година 1986-01-01 Километража Носивост
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се