Филтри -

Автоцистерни CIMC

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни CIMC: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна CIMC  tankcontainers TOP: ONE WAY 20FT, 25.000L tankcontainer, L4BN, U
20
17.985 € Без ДДВ
Година 2018-07-10 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Roosendaal
автоцистерна CIMC  tankcontainers 2016, 20FT, 25.000L, L4BN, UN Portable, T11, stea
20
14.985 € Без ДДВ
Година 2016-07-25 Километража Носивост 32340 кг
Холандија, Roosendaal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се