Филтри -

Автоцистерни BURG од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни BURG од Холандија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна BURG BPO 12,5-18 HOBUR
7
цена на барање
Година 1993-04-29 Километража Носивост 24700 кг
Холандија, Rijssen
автоцистерна BURG BPO12-24Z 33.000 L
26
21.250 € Без ДДВ
Зафатнина 33 м³
Година 1987-02-18 Километража Носивост 27070 кг
Холандија, Borne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна BURG BPO Tank / FOOD / RMO / Milk
15
12.500 € Без ДДВ
Година 2007-01-11 Километража Носивост 33340 кг
Холандија, Zwaag
автоцистерна BURG 3 Axle Tank / Food-Lebensmittel / 34.000L / 3 Comp. / NL Trailer
14
13.450 € Без ДДВ
Година 1995-07-24 Километража Носивост 31630 кг
Холандија, Giessen
автоцистерна BURG 32.000 LITER FUEL pump/counters
14
11.900 € Без ДДВ
Година 1992-12-01 Километража Носивост 25840 кг
Холандија, Vuren
автоцистерна BURG 3 AXLE TANK TRAILER
6
25.000 € Без ДДВ
Зафатнина 52.75 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-10-24 Километража Носивост 28650 кг
Холандија, Schiedam
автоцистерна BURG BPO 13-28 RGZXX 31.000Ltr - 3 COMP. MILKTRANSPORT
8
14.800 € Без ДДВ
Година 2003-07-22 Километража Носивост 32010 кг
Холандија, WEERT
автоцистерна BURG Van hool tank, burg chassis
8
11.750 € Без ДДВ
Зафатнина 30900 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2003 Километража Носивост
Холандија, Ermelo
автоцистерна BURG 3 AXLE GAS TANK 50M3
7
28.500 € Без ДДВ
Година 2003-09-22 Километража Носивост 26020 кг
Холандија, Schiedam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се