Филтри -

Автоцистерни BSL

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни BSL: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна BSL Food 30900 Liter, 5 compartimenten, 0,45 bar, Isolated Food tank
7
10.750 € Без ДДВ
Зафатнина 30.9 м³
Година 1992-06-15 Километража Носивост 26400 кг
Холандија, Ede
автоцистерна BSL A.H.P Trailer KTL Tanker
12
8.056 € GBP 7.350 GBP
Година 1999 Километража Носивост
Обединето Кралство, Hampshire
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна BSL STC-1
16
13.000 US$ EUR ≈ 11.100 €
Зафатнина 31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/1992 Километража Носивост 34000 кг
Украина, Тернополь
автоцистерна BSL
20
23.500 € Без ДДВ
Зафатнина 29975 л
Година 1997 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна BSL Food 33315 Liter, Isolated, 5 Compartments, Food, nourriture, Le
7
14.750 € Без ДДВ
Зафатнина 33315 м³
Година 1995-02-10 Километража Носивост 26305 кг
Холандија, Ede
автоцистерна BSL Food 28500 Liter , 5 Compartments, RVS Food tank, 0,3 bar, Steel
7
4.200 € Без ДДВ
Зафатнина 28.5 м³
Година 1982-05-10 Километража Носивост 26970 кг
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се