Филтри -

Автоцистерни BERGER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни BERGER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна BERGER SAPL 24 SATA
10
28.900 € Без ДДВ
Година 2010-04-13 Километража Носивост 28090 кг
Холандија, Scharsterbrug
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се