Филтри -

Автоцистерни BENALU

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни BENALU: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна BENALU
24
13.900 € Без ДДВ
Зафатнина 64 м³
Година 2008-08 Километража Носивост 32100 кг
Словачка, Štúrovo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се