Филтри -

Автоцистерни Alpsan

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни Alpsan: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автоцистерна Alpsan VACUUM TANK
12
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Белгија, Meer
нови автоцистерна Alpsan ALM1 V4, Vakuum, Lift, 25m³, SAF-Achsen
15
24.900 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Носивост 28000 кг
Германија, Sittensen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се