Филтри -

Автоцистерни ACERBI

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни ACERBI: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна ACERBI BOLGAN CISTERNA 41000 LT CON CONTALITRI
5
39.000 € Без ДДВ
Зафатнина 41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03 Километража Носивост 32400 кг
Италија, Località Produttiva
автоцистерна ACERBI Tank
6
28.500 € Без ДДВ
Година 1992-01-01 Километража Носивост
Белгија, Hooglede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна ACERBI SPC22
8
8.500 €
Зафатнина 24 м³
Година Километража Носивост
Шпанија, Alborea (Albacete)
автоцистерна ACERBI TANK FUEL/BENZIN/DIESEL 8xKAMER=43.100 L.+ADR
42
16.000 € Без ДДВ
Зафатнина 43100 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-06-28 Километража Носивост 32020 кг
Италија, Cremona
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се