Филтри -

Автоцистерни, автоцистерни полуприколки

Резултати од пребарување: 401 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни: 401 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна INDUSTRIAL ENGINEERING  T/A Water
21
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Зафатнина 32000 л Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража Носивост
Обединети Арапски Емирати, Dubai
автоцистерна BURG HOBUR LPG 50M3 hydr. pump hose coun
15
Контактирајте го продавачот
35.950 € Без ДДВ
Година 2007-12-01 Километража Носивост 25400 кг
Холандија, Vuren
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна MAGYAR Tanker Trailer
3
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Година 2008 Километража Носивост
Франција, Tip Ge - Agence De Nantes 2 Rue Véga - Z.i Belle Étoile Carquefou France
автоцистерна FELDBINDER EUT 37.3 / 7315/A/2 - 37m3 /Lenkachse/Alu-Felgen
47
Контактирајте го продавачот
24.550 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2008-07-02 Километража Носивост 35100 кг
Германија, Salzgitter
автоцистерна KASSBOHRER ROHR SSK 40/10-24 - SILO KONFITÜREN - D-Fzg
24
Контактирајте го продавачот
9.990 € Без ДДВ
Година 01/1996 Километража Носивост 28050 кг
Германија, Grevenbroich
нови автоцистерна ANDERE Tansan, 3-Achser zwilling, Stahltank, 38.000 ltr
8
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Носивост 26650 кг
Германија, Sittensen
автоцистерна STOKOTA Vacuum Tank Oplegger 28.500 Liter / ADR / Ecota Tank RVS / Eigen
40
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2006-03-06 Километража Носивост 39000 кг
Холандија, Zoetermeer
автоцистерна RENAULT G270
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/1994 Километража 545479 км Носивост
Франција, NANCY
автоцистерна A&D Tank
19
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Година 1985-01-22 Километража Носивост 27200 кг
Белгија, Hooglede
автоцистерна Loheak Tank
22
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 1996-02-20 Километража Носивост 32000 кг
Белгија, Hooglede
автоцистерна Loheak Tank
23
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 1994-12-14 Километража Носивост 32000 кг
Белгија, Hooglede
автоцистерна KASSBOHRER STC 30 Tank
25
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Белгија, Hooglede
автоцистерна BURG Tank / Milk / Lebensmittel / 36.450 L / 3 Comp./ 1x Steering
16
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Зафатнина 36.45 м³
Година 01/2005 Километража Носивост 34650 кг
Холандија, Giessen
автоцистерна Panissars Chemie 22860 liters, 3 compartments
9
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Зафатнина 22.86 м³
Година 1998-01-05 Километража Носивост 28880 кг
Холандија, Ede
автоцистерна MAGYAR 35.000L Food/Lebensmittel RVS/Inox/Edelstahl
31
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³
Година 01/2008 Километража Носивост 37020 кг
Холандија, Saasveld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 401 огласа
Прикажи
Претплати се