Филтри -

Автобуси VDL Bova

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

13 огласа: Автобуси VDL Bova

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Контактирајте го продавачот
117.999 € Без ДДВ
Приградски автобус
Седишта 61
Година 2016 Сила Евро Euro 6
Полска, DZWOLA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 55 Број на врати 2
Година 2010 Сила Евро Euro 5
Унгарија, Százhalombatta
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 57
Година 2006 Сила Евро Euro 4
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
42.229 € Со вклучен ДДВ
Туристички автобус
Седишта 54
Година 2010-03-10 Сила Евро Euro 5
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Двокатен автобус
Седишта 85
Година 2017 Сила Евро
Германија, Reinfeld
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Панорамски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 65
Година 2009 Сила Евро Euro 4
Романија
Контактирајте го продавачот
79.900 € PLN 340.000 PLN
Приградски автобус
Седишта 61
Година 04/2014 Сила Евро Euro 5
Полска, DZWOLA
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 51
Година 2005-03 Сила Евро Euro 3
Германија, Marktredwitz
градски автобус VDL Bova Citea
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Година Сила Евро
Германија, Isterberg
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Туристички автобус
Суспензија пружина/пневматски Седишта 51
Година 01/2007 Сила Евро Euro 4
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 86 Sitz / 6 Stehplat
Година 06/2017 Сила Евро Euro 6
Германија, Reinfeld
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Седишта 63
Година 2007-09 Сила Евро Euro 4
Германија, Hadamar
градски автобус VDL Bova LEXIO SB4000
1
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Градски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 61
Година 2006 Сила Евро
Хрватска, Jalkovec
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи