Филтри -

Автобуси Tata

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

29 огласа: Автобуси Tata

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 82
Година 2017-11 Сила Евро
Холандија, Leidschendam
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.910 €
Градски автобус
Седишта 24
Година Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 32 Број на врати 1
Година 2016-12 Сила Евро
Холандија, Leidschendam
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Туристички автобус
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Сила Евро
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 67 Број на врати 1
Година 2013-11 Сила Евро
Холандија, Soest
градски автобус Tata градски автобус Tata градски автобус Tata
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Седишта 67
Година 2015 Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
школскиот автобус Tata Long A/C школскиот автобус Tata Long A/C школскиот автобус Tata Long A/C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Школскиот автобус
Година 2011 Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 67 Број на врати 2
Година 2017-05 Сила Евро
Холандија, Soest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Година 2012 Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Седишта 62
Година 2015 Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Година 2019 Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Седишта 84
Година 2014 Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 67 Број на врати 2
Година 2011-10 Сила Евро
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Школскиот автобус
Седишта 64 Број на врати 1
Година 2019 Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Седишта 55 Број на врати 1
Година 2013 Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Седишта 34 Број на врати 1
Година 2016 Сила Евро Euro 2
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 62 Број на врати 2
Година 2021 Сила Евро Euro 4
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Година 2014 Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Година 2015 Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Суспензија пружина/пружина Број на врати 1
Година 2017 Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Суспензија со пружина Седишта 82 Број на врати 1
Година 2008 Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Седишта 66
Година 2011 Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Седишта 82 Број на врати 2
Година Сила Евро
Холандија, Soest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Суспензија пружина/пружина Седишта 85
Година 2007 Сила Евро Euro 3
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градски автобус
Година 2010 Сила Евро
Јапонија, Chiba ken
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи