Аукции за продажба камиони NISSAN од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Аукции за продажба камиони NISSAN: 14 огласа
Камион со рамна платформа
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Камион за транспорт на возила
Носивост 1145 кг
Година 2000-05 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
аукција € 2.551 SEK 26.200 ≈ US$ 2.882
Камион-ладилник
Година 2008 Километража 215328 км Сила 120 кс
Шведска, Karlstad
аукција € 2.062 ≈ US$ 2.329
Камион-ладилник
Година 2002 Километража 165866 км Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
аукција € 2.000 ≈ US$ 2.259
Камион кипер
Носивост 9000 кг
Година 1999 Километража 177000 км Сила
Белгија, Handzame
аукција € 7.000 ≈ US$ 7.907
Камион платформа
Носивост 3500 кг
Година 2006 Километража 460000 км Сила 150 кс
Шпанија, Algeciras
Камион кипер
Година 2011 Километража 129130 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana
аукција € 2.500 ≈ US$ 2.824
Камион платформа
Носивост 350 кг
Година 2007 Километража 460000 км Сила 4.08 кс
Шпанија, Málaga
Омилени : 0 Споредба : 0