Аукции за продажба камиони NISSAN од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Аукции за продажба камиони NISSAN: 4 огласа
аукција преговара
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 0 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
аукција преговара
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 0 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
аукција € 14.000 ≈ US$ 16.148
Камион платформа
Носивост 15000 кг
Година 2006 Километража 460000 км Сила 200 кс
Шпанија, Algeciras
аукција преговара
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 0 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Омилени : 0 Споредба : 0