Се продава вибро плоча AMMAN APF1240 на аукција

PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Тип вибро плоча
Година на производство 2011
Локација Италија Caorso (PC)
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 12069691
Аукција 1
Датум на извршување 2020-07-09
Датум на завршување 2020-07-10
Аукцијата започнува за 4 дена
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN 12503361
Дополнителни информации: Англиски
CE marked
** Fotocopia Certificato CE/ Copy only of CE Certificate available **
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи